Przejdź do treści

1. urodziny TVP Kobieta. Gwiazdy kanału na planie spotu!

1 urodziny TVP Kobieta
Fot. Euzebiusz Niemiec/AKPA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

TVP Kobieta świętuje pierwsze urodziny i rozkwita na wiosnę. Z tej okazji gwiazdy kanału tematycznego spotkały się na planie spotu, by wspólnie świętować urodziny oraz uchylić rąbka tajemnicy przed tym, co wydarzy się na antenie wiosną. Trzeba przyznać, że oferta programowa oraz dobór prowadzących oraz gości sprawdził się doskonale, a widzowie pokochali TVP Kobieta. Na wiosnę nie zabraknie więc tego, co dobre, sprawdzone i wysmakowane.

Widzowie ponownie spotkają się m.in. z Martą Manowską, Agnieszką Mielczarek, Ewą Minge, Mateuszem Szymkowiakiem, Małgorzatą Tomaszewską, Maciejem Kurzajewskim, czy Miłką Raulin. „To był bardzo dobry rok dla TVP Kobieta! Sukces oglądalność stacji, ramówka wypełniona fantastycznymi produkcjami, znakomite pasma filmowe i serialowe, ciekawe spotkania z niesamowitymi kobietami. Już nie mogę doczekać się wiosny kobiecej, pięknej, pełnej inspirujących programów i premier filmowych oraz serialowych” – mówi Iwona Bocian-Zaciewska, dyr. TVP Kobieta.

„Wiosna zawsze zaczyna się w moim sercu, chociaż jest mocno związana z kalendarzem. Rytm wyznacza realizacja programów, które prowadzę. Przede mną trzeci sezon „Kobiet w drodze”, z czego bardzo się cieszę. Coraz lepiej wiemy, jak robić ten program, uczymy się od siebie nawzajem i wiemy jakie historie chcemy opowiedzieć widzom. Mam bardzo piękne informacje zwrotne, że takie spotkania jak np. z siostrą Anną Bałchan są dla widzów bardzo wartościowe. Pogubieni, dziś, szukamy autorytetów i okazuje się, że czasem Mistrzem może stać się dla nas drugi człowiek spotkany na ulicy. Zapraszam na rozmowę m.in. z Anną Kisiel, która jest patomorfologiem, panią Ewą Bratkowską, która pełni bardzo wysokie stanowisko w jednym z największych więzień w Polsce, ale też Edytą Golec czy panią Urszulą Melą, mamą Jaśka, psychologiem i autorką książki „Bóg dał mi kopa w górę”” – mówi Marta Manowska.

1 urodziny TVP Kobieta
Fot. Niemiec/AKPA

1. urodziny TVP Kobieta

„Na antenie TVP Kobieta wiosną będę miał dwa programy. Cykl „Taka jak Ty”, moje rozmowy z kobietami okazał się sukcesem. Cytowalność tego programu w mediach jest niesamowita, w zawiązku z czym właśnie realizujemy odsłonę „Taki jak Ty”, czyli rozmowy o emocjach, uczuciach i relacjach międzyludzkich, ale z mężczyznami. Nigdy jeszcze czegoś takiego w polskich mediach nie było. Moim gościem będzie m.in. Maciej Kurzajewski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Piotr Małachowski, Łukasz Golec czy Łukasz Zagrobelny. Te rozmowy są zupełnie inne, wydaje mi się, że mocniejsze. Mężczyźni o emocjach i uczuciach generalnie nie mówią, a jak już, to padają konkretne słowa. Będziemy też rozmawiali o tym, że to nieprawda, że mężczyźni nie płaczą. Ci, którzy są na planie mówią, że jest jeszcze lepiej niż z kobietami. Ja nie chcę porównywać, ale niech będzie równie dobrze” – mówi Mateusz Szymkowiak.

1 urodziny TVP Kobieta
Małgorzata Tomaszewska, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Agnieszka Mielczarek, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Mateusz Szymkowiak, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Maciej Kurzajewski, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Marta Manowska, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Alicja Węgorzewska, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Miłka Raulin, fot. Niemiec/AKPA
1 urodziny TVP Kobieta
Aleksandra Kostka, fot. Niemiec/AKPA
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx